blank

SPOTKANIA WIGILIJNE W HITO SUSHI&THAI RESTAURANT

Zapach choinki, blask świec, azjatyckie potrawy oraz esencjonalne wino. Stworzymy wspaniały świąteczny klimat pozwalający złożyć życzenia swoim współpracownikom i podsumować cały rok.

Na ten uroczysty dzień, Szef Kuchni oraz Sushi Masterzy przygotują specjalnie dla Państwa świąteczne Menu. Zarówno kulinarni tradycjonaliści jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą tutaj coś dla siebie.

Każdą ofertę układamy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami oraz budżetem. Potrafimy połączyć tradycję i wielokulturowość z dobrym smakiem.

Zapytaj o ofertę:

blank

Odkryj tajskie smaki

Kuchnia tajska słynie z bardzo wyrazistego aromatycznego smaku. Jest zróżnicowana pod względem składników i przypraw. Nasze potrawy przyrządzamy z niesamowitą starannością dbając o każdy szczegół. Jedząc w naszej restauracji poczujesz prawdziwy Tajski smak i klimat.

Zasmakuj Niesamowitych Dań

Sushi to tradycyjna japońska potrawa z ponad tysiącletnią historią. Bogata w białko, żelazo, witaminy, niskokaloryczna, prawie bez tłuszczu i cholesterolu. Zamiast soli, używany jest sos sojowy. Jedzenie sushi to nie tylko codzienna potrzeba zaspokojenia głodu, ale też mistyczny rytuał, działanie estetyczne, znalezienie harmonii z naturą i doskonała równowaga pomiędzy formą i treścią.

Odkryj nasze dania

NDZ – CZW: 12:00 – 22:00
PIĄ – SOB: 12:00 – 23:00

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!